zapowiedzi gier na nintendo wii

Gry Mario za darmo do pobrania

1 2 3
Gry-mario-za-darmo

gry mario za darmo


Gry Mario za darmo do pobrania? Jak najbardziej, w sieci jest kilka miejsc skąd możesz zrobić download gier Mario i nie zapłacić za to ani grosza. Ale, które gry z sympatycznym hydraulikiem są najlepsze? Przeczytaj, krótkie zestawienie poniżej, pobierz gry i graj za darmo już dziś!
darmowa gra mario New Super Mario Forever 2012, to nawiązanie i prawdopodobnie najlepsza kopia klasycznego Super Mario Bros. Muzyka i grafika jedynie nieznacznie odbiegają od oryginału. Jeżeli chciałbyś zagrać w tą grę Mario za darmo, kliknij na ten link http://download.cnet.com/New-Super-Mario-Forever-2012/3000-7433_4-10344976.html i pobierz plik instalacyjny
download mario za darmo W każdym dobrym zestawieniudarmowych gier Mario nie może zabraknąć Mario Forever Lost Map, kontynuację serii, w której nasz bohater odnajduje zaginioną mapę i trafia do zupełnie nieznanej wcześniej krainy. Download Mario Forever Lost Map dostępny jest na stronie: http://download.cnet.com/Super-Mario-3-Mario-Forever-Lost-Map/3000-7433_4-10962243.html .
mari0 Ostatnią grą w naszym zestawieniu jest nieco nietypowa gra o nieco zmodyfikowanej nazwie Mari0. Jest to właściwie połączenie dwóch genialnych gier, Super Mario Bros. oraz Portal. Zabawa przypomina klasyczną rozgrywkę ale od czasu do czasu Mario może trafić na portal i szybko przemieścić się w przestrzeni. Download gry Mari0 dostępny jest na portalu PCGamer.pl pod adresem: http://www.pcgamer.pl/gry/platformowki/mari0.aspx. Mam nadzieję, że opisane gry Mario dostępne do pobrania za darmo przypadną Wam do gustu. Jeżeli jakiegoś tytułu zabrakło na naszej liście, koniecznie napiszcie o niej w komentarzach.
Ocena: 1 głos

Komentarze

739 komentarzy, Dodaj Komentarz
Dodaj Komentarz