Gry strategiczne do pobrania:

Darmowa gra Angry Birds Star Wars

1 2 3
Darmowa-gra-angry-birds-star-wars

Darmowa gra Angry Birds Star Wars


Kolejna odsłona genialnej gry Angry Birds, o podtytule Star Wars, dostępna do darmowego pobrania. Tym razem sympatyczne ptaki i mniej sympatyczne świnki zostały przeniesione do przestrzeni kosmicznej.
Darmowa gra Angry Birds Star Wars właściwie w 100% przypomina tą, którą znamy z innych odsłon cyklu. Jak zawsze naszym zadaniem będzie wystrzelenie z procy kilku ptaków i neutralizacja świń. Każdy strzał pozostawia w powietrzu ślad także kolejne próby możemy już modyfikować na jego podstawie. W grze dostępnych jest kilkanaście etapów o wzrastającym stopniu trudności. Poszczególne lokacje musimy dopiero odblokować przechodząc wcześniejsze etapy. Jeżeli rozgrywka jest taka sama to dlaczego nazwano grę Angry Birds Star Wars? W tym odcinku odnajdziemy całą masę nawiązań do filmów – jest sporo minifilmików przedstawiających głównych bohaterów filmów i przestrzeń kosmiczną. Również sama rozgrywka Angry Birds Star Wars umiejscowiona jest gdzieś w kosmosie, na odległej galaktyce … far far away.
Jeżeli zachęcił Cię opis gry, masz telefon z Androidem i chciałbyś zagrać w darmową grę Angry Birds Star Wars, kliknij tutaj i pobierz plik instalacyjny. Uwaga, aby gra została bezpośrednio wysłana na telefon, musisz się zalogować do przeglądarki Chrome. Niewykluczone, że niebawem pojawi się również wersja na peceta. Sprawdźmy jeszcze na koniec czy w ogóle spodoba Wam się gra oglądając krótki klip:
Ocena: 1 głos

Komentarze

20 komentarzy, Dodaj Komentarz
Dodaj Komentarz