Symulator Czołgu 2013 download

1 2 3
Symulator-czo_gu-2013-download-za-darmo

najlepsze darmowe symulatory czołgów


Wszyscy, którzy chcą w roku 2013 pobrać za darmo Symulator Czołgu, powinni przeczytać nasze krótkie zestawienie. Prezentujemy w nim 3 najlepsze Symulatory Czołgu, dostępne do bezpłatnego downloadu.
Pierwszym symulatorem, o którym musimy od razu wspomnieć jest World of Tanks (Świat czołgów). Jest to właściwie nietypowa symulacja bo naszym zadaniem w grze nie jest sama jazda czołgiem i oddawanie strzałów ale toczenie mniejszych czy większych potyczek z innymi wozami pancernymi. Chociaż World of Tanks jest więc strategią MMO, to jednak jest tam sporo różnych opcji obsługi wozu pancernego także możemy bez problemu traktować grę jako symulator czołgu. Jeżeli oprócz samej symulacji chcecie jednocześnie świetnie się bawić i postrzelać sobie do innych czołgów, to Świat czołgów jest z pewnością dla Ciebie. Gra jest dostępna do pobrania zupełnie za darmo, więc zamiast na chomikuj udajcie się na oficjalną stronę World of Tanks.
Tank Simulator Military Life jest kolejną grą w naszym zestawieniu najlepszych symulatorów czołgu dostępnych w 2013 roku. Naszym zadaniem w grze jest poruszanie się czołgiem i ostrzeliwanie różnego rodzaju wrogich obiektów (w tym czołgów). Do wyboru mamy kilka różnych rodzajów wozów pancernych, które zostały dosyć dobrze odwzorowane. Warstwa graficzna tytułu również zasługuje na uwagę, całe otoczenie i lokacje są świetnie narysowane i zawierają wysokiej jakości tekstury. Jeżeli opis tego symulatora czołgu Was zainteresował, wejdźcie na stronę www.uieg.de/index.php/en_tank_simulator.html gdzie odnajdziecie więcej szczegółów oraz plik instalacyjny.
M1 Tank Platoon to kolejny rasowy symulator czołgu, również dostępny za darmo. Gra została wydana co prawda nie w 2013 roku ale jest to klasyczna już pozycja, na której wychowały się całe pokolenia wielbicieli czołgów, także postanowiłem uwzględnić ją w tym zestawieniu. Twócy M1 Tank Platoon postanowili w miarę wiernie oddać realia panujące w czołgu. Rozgrywkę toczymy z perspektywy pierwszej osoby i przed sobą widzimy kokpit ze wszystkimi charakterystycznymi urządzeniami. Oczywiście, jeździmy czołgiem nie tylko dla samej jazdy ale bierzemu udział w różnego rodzaju misjach. M1 Tank Platoon doczekał sie świetnej kontynuacji ale druga odsłona tego symulacji jest już płatna, także nie będziemy o niej pisać. Jeżeli chcesz zrobić download tego symulatora czołgu, kliknij na ten link: www.old-games.com/download/633/m1-tank-platoon .


Zobacz inne


Ocena: 2 głosy

Komentarze

437 komentarzy, Dodaj Komentarz
Dodaj Komentarz