Mahjong Titans pobierz za darmo

1 2 3
Mahjong-titans-pobierz-za-darmo

Mahjong Titans pobierz za darmo


Lubisz grać w Mahjong Titans? To pobierz grę za darmo i szybko rozpocznij partyjkę. Mohjong Titans to komputerowa wersja gry mahjong solitaire stworzona przez studio Oberon Games i dołączona przez Microsoft do systemów Windows Vista oraz Windows 7 Home Premium, Business/Professional, Enterprise oraz Ultimate. Jeżeli wasz komputer nie jest zaopatrzony w żaden z tych systemów, nie musicie się martwić. Wystarczy, że klikniecie na link poniżej i zostaniecie przeniesieni na stronę gdzie za darmo jest dostępny download Mahjong Titans.
Po pobraniu gry i jej instalacji, będziecie mieli możliwość wybrania jednego z sześciu layoutów: Kota, Żółwia, Kraba, Smoka, Fortecę oraz Pająka. Oczywiście wygląd planszy nawiązuje do tych wizerunków. To nie wszystko, bawiąc się w Mahjong Titans możemy również wybrać tło planszy oraz kształt i kolor bloków. Jeżeli lubisz gry logiczne to z pewnością będziesz zadowolony, mahjong to klasyczna zabawa, w którą codziennie gra tysiące graczy. Przed pobraniem pliku zobacz jeszcze krótki filmik przezentujący rozgrywkę:

Jeżeli lubisz grę Mohjong Titans, pobierz ją za darmo klikając w ten link www.rapidlibrary.com/index.php?q=mahjong-titansOcena: 3 głosy

Komentarze

5 komentarzy, Dodaj Komentarz
 • grywałem w tą odmianę Mohjong ale niestety po ugradzie do Windows 8 nie wiedzę tej gry. Prawdopodobnie jest w Windows Store, muszę sprawdzić :)

  około 2 lat temu
  Paweł
 • Mohjong Titans właściwie nie jest grą logiczną tylko… testującą spostrzegawczość

  około 2 lat temu
  Lebowski pikej
 • Thank you…

  17 dni temu
  bubblegum casting
 • I totally love this. You have laid out the perfect font in this article! Everything in this article is simply great and I couldn’t have asked for a better article than this.

  16 dni temu
  affordable marketing
 • There is so much in this article that I would never have thought of on my own. Your content gives readers things to think about in an interesting way. Thank you for your clear information.

  13 dni temu
  eye makeup for blue eyes
Dodaj Komentarz