Mahjong Titans pobierz za darmo

1 2 3
Mahjong-titans-pobierz-za-darmo

Mahjong Titans pobierz za darmo


Lubisz grać w Mahjong Titans? To pobierz grę za darmo i szybko rozpocznij partyjkę. Mohjong Titans to komputerowa wersja gry mahjong solitaire stworzona przez studio Oberon Games i dołączona przez Microsoft do systemów Windows Vista oraz Windows 7 Home Premium, Business/Professional, Enterprise oraz Ultimate. Jeżeli wasz komputer nie jest zaopatrzony w żaden z tych systemów, nie musicie się martwić. Wystarczy, że klikniecie na link poniżej i zostaniecie przeniesieni na stronę gdzie za darmo jest dostępny download Mahjong Titans.
Po pobraniu gry i jej instalacji, będziecie mieli możliwość wybrania jednego z sześciu layoutów: Kota, Żółwia, Kraba, Smoka, Fortecę oraz Pająka. Oczywiście wygląd planszy nawiązuje do tych wizerunków. To nie wszystko, bawiąc się w Mahjong Titans możemy również wybrać tło planszy oraz kształt i kolor bloków. Jeżeli lubisz gry logiczne to z pewnością będziesz zadowolony, mahjong to klasyczna zabawa, w którą codziennie gra tysiące graczy. Przed pobraniem pliku zobacz jeszcze krótki filmik przezentujący rozgrywkę:

Jeżeli lubisz grę Mohjong Titans, pobierz ją za darmo klikając w ten link www.rapidlibrary.com/index.php?q=mahjong-titansOcena: 3 głosy

Komentarze

65 komentarzy, Dodaj Komentarz
Dodaj Komentarz